aneb jak uklidit vaši značku

Že neustále dohledáváte aktuální manuál vizuálního stylu, varianty loga, firemní písmo, definice barev, fotografie, dokumenty, tisková a výrobní data, produkční informace, ceny, kontakty na zhotovitele a jiné? V tom případě jste na správné adrese, my předáváme Podklady svým klientům jinak! 

Na vše stačí jeden login a heslo.

Nekonečná emailová historie nebo nepořádek na serveru vám situaci rozhodně nezjednoduší, mějte vše podstatné přehledně na jednom místě! 

Že by grafiku designu ročníku vytvořilo přesně to víno, které je právě obsažené v lahvi? Trsy jednotlivých odrůd ročníku 2018 jsme osobně odvezli z vinohradu Filipa Mlýnka abychom pořídili zajímavé detaily jejich destrukce. 

Firemní podklady

pod jednou

střechou.

Každá značka má trochu jiné potřeby, nicméně logo, barevnost, písmo, firemní tiskoviny a předměty řešíme všichni. Podívejte se na pár ukázek z našeho vzorového BrandCloudu - jak to celé funguje.

Snímek obrazovky 2019-06-10 v 16.24.20.p

Rychle najděte, stahujte, sdílejte.

Označenou položku – například barevnou formu logotypu v několika formátech – můžete stahovat, sdílet druhé straně nebo provádět další užitečné akce. 

Ukládejte další důležité informace

Vedle tiskových dat například vašich vizitek zaměstnanců můžete ukládat informace o formátu, papíru, technologii tisku, kontakt na tiskárnu, cenu tisku a jíné.

Naše studio uklidí za vás

Velmi dobře víme jak profesionálně uložít značku tak, aby byly podklady co nejlépe využívány. Vše vám protřídíme a uložíme tak, abyste už firemní obsah nemuseli složitě dohledávat. 

x.png