aneb jak uklidit vaši značku

Že neustále dohledáváte aktuální manuál vizuálního stylu, varianty loga, firemní písmo, definice barev, fotografie, dokumenty, tisková a výrobní data, produkční informace, ceny, kontakty na zhotovitele a jiné? V tom případě jste na správné adrese, my předáváme Podklady svým klientům jinak! 

prihlaseni.png

Na vše stačí jeden login a heslo.

Nekonečná emailová historie nebo nepořádek na serveru vám situaci rozhodně nezjednoduší, mějte vše podstatné přehledně na jednom místě! 

BRAND

C LOU

    D

Že by grafiku designu ročníku vytvořilo přesně to víno, které je právě obsažené v lahvi? Trsy jednotlivých odrůd ročníku 2018 jsme osobně odvezli z vinohradu Filipa Mlýnka abychom pořídili zajímavé detaily jejich destrukce. 

Firemní podklady

pod jednou

střechou.

Každá značka má trochu jiné potřeby, nicméně logo, barevnost, písmo, firemní tiskoviny a předměty řešíme všichni. Podívejte se na pár ukázek z našeho vzorového BrandCloudu - jak to celé funguje.

Snímek obrazovky 2019-06-10 v 16.24.20.p

Rychle najděte, stahujte, sdílejte.

Označenou položku – například barevnou formu logotypu v několika formátech – můžete stahovat, sdílet druhé straně nebo provádět další užitečné akce. 

obsah-logo.jpg

Ukládejte další důležité informace

Vedle tiskových dat například vašich vizitek zaměstnanců můžete ukládat informace o formátu, papíru, technologii tisku, kontakt na tiskárnu, cenu tisku a jíné.

Naše studio uklidí za vás

Velmi dobře víme jak profesionálně uložít značku tak, aby byly podklady co nejlépe využívány. Vše vám protřídíme a uložíme tak, abyste už firemní obsah nemuseli složitě dohledávat.