Vkontextu.

Bylo v roce 2017 založeno designerem Ondřejem Valou jako menší kreativní studio zaměřené na vizuální komunikaci, jehož kvalita práce spočívá v maximální profesionalitě, sehranosti a nasazení. 

Vkontextu atelier dilna

Kdo jsme.

Tým tvoří několika zkušených designerů a externích profesionálů. Snažíme se pokrýt všechny profese pro kompletní práci té nejvyšší kvality. fotografií, experimentální grafikou či malbou.

ZUZKA

Grafická designerka

Ondrula.jpg
ONDRA

Grafický designer

Fotograf

Jana_04.jpg
JANA

Grafická designerka

Kuba_03.jpg
KUBA

Textař

Strategie SOME 

Magda.jpg
MAGDA

Grafická designerka

Zdenka_02.jpg
ZDENKA

Produkční

Studio manager

Ondrej_edited_edited.png
ONDŘEJ

Grafický designer

Majitel studia

Studio Vkontextu - interier
Studio Vkontextu - interier

Studio.

Naše studio je energickým prostorem, galerií našich prací a místem, kde se potkáváme s klienty, kde prezentujeme své nápady. Najdete zde spoustu ukázek našich návrhů, realizací, tiskovin a jejich forem, materiálů a hlavně - dobrý kafe!

Atelier.

Disponujeme atelierem, fotostudiem a rukodělnou dílnou, které nám umožňují komfort v manuální práci s produktovou i portrétní fotografií, v realizaci kreaticních konceptů, experimentální grafikou či malbou.

Vkontextu atelier
Vkontextu studio
Studio Vkontextu

Kvalita.

Všechny koncepty a návrhy, které studio opouští, mají svoji filozofii a jsou vždy promyšlené. Kreativní výstupy jsou do detailu zpracovány, navrhovány nebo supervizovány majitelem studia. Věříme, že jen tak je možné docílit vysoké a konzistentní kvality.

Proces.

Komunikace s klientem je založena na osobním přístupu majitele nebo autora práce nebo produkčního. Díky velikosti týmu nedochází k chybné interpretaci a nedorozuměním, proces práce je efektivní a klient jedná dlouhodobě s jedním, maximálně dvěma partnery.

Studio Vkontextu