Naše studio.

Jsme kreativní dynamické studio, které pomáhá značkám vytvořit silný a nezaměnitelný vizuální jazyk, který jednoznačně zaujme a sdělí to podstatné. Ač se jedná o identitu společnosti, komunikaci produktu, eventu či služby, tvoříme v kontextu absolutní synergie s klientem, jasného zadání a hladké spolupráce abychom dospěli k dokonalému výsledku.

Naše služby.

Naše služby zahrnují celé spektrum komunikace od silného názvu značky, filosofie a vizuálního příběhu, základních prvků identity, webu, komunikace na sociálních sítích a v tiskovinách, apod.

Kdo jsme.

Jsme přátelský multidisciplinární tým zkušených designerů a externích profesionálů. Kvalita naší práce spočívá ve vzájemné sehranosti, konstantní profesionalitě a nasazení.  

Studio.

Naše studio je energickým prostorem, galerií našich prací a místem, kde se potkáváme s klienty, kde prezentujeme své nápady. Najdete zde spoustu ukázek našich návrhů, realizací, tiskovin a jejich forem, materiálů a hlavně - dobrý kafe!

Instagram
feed.

Vaříme ty nejlepší delikatesy v oblasti vizuální komunikace - na sociální síti můžete sledovat aktuální ukázky z procesu a dění ve studiu.