Vkontextu logo černé X
Vkontextu logo černé X
Vkontextu logo černé X
Vkontextu logo černé X
šipka odkazující na vrch stránky

projekty · rellox

Komunikační koncept prodejce zahraničních realit Rellox

Rellox
real estate

ZADÁNÍ

Společnost Rellox je jedním z hlavních prodejců zahraničních realit s působností v regionu střední a východní Evropy. Pro jejich movité klienty, kteří hledají například nemovitost u moře nebo v Alpách, jsme vytvořili odpovídající formu vizuální prezentace těchto výjimečných nabídek.

ZADAVATEL
Rellox
KATEGORIE
Development
SLUŽBY
Identita  ·  Layouty webu  ·  Promo materiály

Logotyp
a identita

Vizuání identita značky včetně logotypu pracuje s trojúhelníkovými fragmenty, které mohou vizuály nebo logotyp jemně doplňovat, v digitální prezentaci a na webu pozičně interaktivně upozorňovat na informace, nebo v případě firemních předmětů vytvářet příjemnou grafickou texturu.

Prostorová
3D hra

Charakteristické trojúhelníkové fragmenty nebo popisná typografie rozehrávají prostorovou hru v rámci městského prostoru nebo přírodní scenérie.

Layout & promo
materiály

Layouty prezentačních promo materiálů jsou skládány v zajímavých kompozicích složených z fotografií, typografie a trojúhelníkových elementů.

Webové
stránky

Pro společnost Rellox byly navrženy webové stránky s přehledným vyhledávačem nemovitostí a dotaženou filtrací nabídky, velký důraz byl kladen na mobilní verzi a responzivní formáty.

Grafická
textura

Typická textura z trojúhelníkových elementů tvoří charakteristický vizuální systém, který se dá velmi dobře využít v celé šíři firemní propagace a dárkových předmětů.

SLUŽBY
Identita  ·  Layouty webu  ·  Promo materiály
AUTOŘI PROJEKTU
Ondřej Vala creative lead  ·  Venca Šrámek design koncept  ·  Ondřej Zeman design
Zuzana Pilík design